Акумулятори для Chevrolet-Impala

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально для кожного автомобіля Chevrolet Impala. А враховуючи те, що на авто Шевроле є безліч електричного обладнання, то виробник радить підбирати АКБ для Шевроле Impala, що володіють значною ємністю і високим пусковим струмом. Мінімальне значення 70 ампер годин.

Оскільки фахівці довели, що якщо в машині встановлений потужний акумулятор, це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишиться незмінною навіть при значних перепадах температури. Важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в певних межах, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед покупкою АКБ на Chevrolet в Києві, Харкові або іншому місті України, треба неодмінно звернути увагу на:

Враховуйте, що не кожен автомобільний акумулятор для Chevrolet Impala підійде. У зв'язку з цим, важливо враховувати поради виробника перед придбанням.

Підбір акумулятора на Chevrolet Impala

Для того, щоб придбати АКБ для своєї автомашини, і вона абсолютно задовольняла транспортному засобу, враховуйте:

Кращими АКБ на Шевроле, вважаються Rombat (Румунія) і Bosch (Німеччина). Вони виділяються тривалим терміном служби, а також своєю надійністю, ці акумулятори належать до преміальних. Водночас, вони якісно виконують свої функції незалежно від погодних умов.

В середньому ціновому діапазоні представлений також великий вибір батарей. До них належить продукція Форс, український бренд А-Мега, Весна і турецький Mutlu. Це батареї, які мають краще співвідношення ціни і якості. До них ще відносять польські АКБ G-Pard та інші.

Недорогими варіантами акумуляторів залишаються Вега, Kinetic (Україна), а також Зубр (Білорусь) та ін., вони дозволять відмінно заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь