Акумулятори для Chevrolet-Cavalier

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально, для кожної машини Chevrolet Cavalier. Підбирати АКБ для Шевроле Cavalier потрібно з урахуванням важливих нюансів. АКБ повинні мати належний пусковий струм і велику ємність, це пов'язано з тим, що на авто цієї марки є багато електрообладнання. Мінімальне значення 60-70 Ah.

Якщо в машині є потужна АКБ, то це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишиться незмінною навіть при істотних температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електрообладнання залишалося справним. Перед придбанням АКБ на Chevrolet в Харкові, Києві чи іншому місті України, треба неодмінно звернути увагу на:

Прийміть до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Chevrolet Cavalier підходять. Тому, перед придбанням обов'язково пам'ятати поради виробника.

Підбір акумулятора на Chevrolet Cavalier

Щоб купити АКБ для своєї автомашини, і вона абсолютно відповідала транспортному засобу, прийміть до уваги:

Найкращими батареями на Шевроле, залишаються японський бренд Yuasa і німецький бренд Varta. Вони відрізняються довгим терміном експлуатації і надійністю, дані АКБ відносяться до серії преміальних. Крім цього, вони якісно виконують своє призначення незалежно від погодних умов.

Середній ціновий діапазон також надає широкий вибір АКБ. До них належить продукція виробництва Весна, український бренд A-Mega, Форс і словенський TAB. Це батареї з найкращим співвідношенням вартості та якості. Польські батареї G-Pard також до них можна віднести.

До бюджетних варіантів відносять Зубр - білоруського виробництва, а також Веста, EuroStart (Україна) та інші. Вони дозволяють значно заощадити, отримавши пристрій непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь