Акумулятори для Chevrolet-Epica

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально для кожного конкретного автомобіля Chevrolet Epica. А у зв'язку з тим, що на авто Шевроле Epica є багато електроприладів, то виробник рекомендує підбирати АКБ для Шевроле Epica, що володіють високим пусковим струмом і значною ємністю. Повинно бути не менше 70 Ah.

Якщо в машині встановлений потужний акумулятор, це значно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишиться незмінною навіть при істотних перепадах температури. Крім того, потужність також повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перед тим, як придбати батарею на Шевроле в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Важливо врахувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chevrolet Epica є придатним. Тому, перед придбанням обов'язково потрібно дотримуватися рекомендацій виробника.

Особливості підбору акумулятора на Chevrolet Epica

Щоб придбати повністю відповідний до вашого авто акумулятор, важливо враховувати:

Самими якісними батареями на Шевроле, є японський бренд Yuasa і румунський Rombat. Дані акумулятори відносяться до числа преміальних, вони виділяються своєю надійністю, а також довгим терміном експлуатації. Ці АКБ результативно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий діапазон також представляє великий вибір автомобільних акумуляторів. До них належить продукція А-Мега, український Форс, Весна і словенський TAB. Це АКБ, які мають найкраще співвідношення вартості та якості. Польські Чемпіон також сюди можна віднести.

Економічними варіантами акумуляторів є українські AGM, Вега, а також білоруські Zubr та інші. Зупиняючись на них, можна гарно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь