Акумулятори для Chevrolet-Spark

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально для кожного окремого автомобіля Chevrolet Spark. Підбирати АКБ для Шевроле Spark потрібно з урахуванням декількох нюансів. АКБ повинні мати значну ємність і високий пусковий струм, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах Шевроле є багато електрообладнання. Мінімальне значення 70 Ah.

Тому що фахівцями давно доведено, що в тому разі, якщо в автомашині встановлена потужна батарея, то це значно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї незмінна навіть при значних перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання залишилося в робочому стані. Перед тим, як купити АКБ на Chevrolet в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Прийміть до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chevrolet Spark є придатним. Тому, варто дотримуватися порад виробника перш ніж його придбати.

Підбір акумулятора на Chevrolet Spark

Для того, щоб купити максимально відповідний до вашого авто акумулятор, краще враховувати:

Одними з найкращих акумуляторів на Шевроле, є Юаса (Японія) та Бош (Німеччина). Вони відрізняються високою надійністю, а також довгим терміном експлуатації, ці батареї належать до серії преміальних. Ці АКБ результативно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий діапазон також має хороший вибір батарей. Сюди відноситься продукція Forse, словенський бренд Весна, A-Mega і корейський Солайт. Це АКБ, які мають краще співвідношення якості та вартості. Польські G-Pard також сюди належать.

До бюджетних варіантів відносять AGM, Vega (Україна), а також Zubr - білоруського виробництва та інші. Вони дозволяють відмінно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь