Акумулятори для Chevrolet-Niva

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного транспортного засобу Шевроле Niva АКБ повинні підбиратися в індивідуальному порядку. А враховуючи те, що на авто цієї марки є велика кількість електрообладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Шевроле Niva, що мають значну ємність і високий пусковий струм. Мінімальне значення 70 Аг.

Якщо в авто є потужна батарея, то це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при великих перепадах температури. Крім того, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання залишалося справним. Перед придбанням АКБ на Шевроле в Києві, Харкові або іншому місті України, потрібно звернути увагу на:

Варто враховувати, що не кожен автомобільний акумулятор для Chevrolet Niva підходить. Тому, перед придбанням вкрай важливо дотримуватися рекомендацій виробника.

Підбір акумулятора на Chevrolet Niva

Для того, щоб купити акумулятор для своєї машини, і він абсолютно підходив до транспортного засобу, важливо брати до уваги:

Одними з найкращих батарей на Шевроле, є Bosch (Німеччина) та Yuasa (Японія). Вони відомі надійністю, а також довгим терміном експлуатації, ці акумулятори відносяться до числа преміальних. Ці АКБ результативно виконують свої функції незалежно від температури повітря.

В середньому ціновому діапазоні представлений також чималий вибір акумуляторів. До них можна віднести продукцію виробництва Весна, український Forse, A-Mega і турецький Мутлу. Це акумулятори, які мають оптимальне поєднання якості та вартості. Польські Чемпіон також сюди належать.

Недорогими варіантами акумуляторів є білоруські Зубр, а також українські Вега, Westa та інші. Зупиняючись на них, можна відмінно заощадити, отримавши пристрій прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь