Акумулятори для Chevrolet-Avalanche

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного транспортного засобу Шевроле Avalanche АКБ повинні вибиратися окремо. А у зв'язку з тим, що на транспортних засобах Шевроле Avalanche є маса електрообладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Шевроле Avalanche, що мають високу ємність і належний пусковий струм. Мінімальне значення 70 Аг.

Якщо в авто є потужний акумулятор, то це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при значних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність АКБ залишалася в певних межах, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перед покупкою батареї на Шевроле в будь-якому місті України, радимо звернути увагу на:

Слід враховувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chevrolet Avalanche є придатним. Тому, перед придбанням вкрай важливо дотримуватися порад виробника.

Специфіка підбору акумулятора на Chevrolet Avalanche

Щоб купити абсолютно відповідний до вашого транспортного засобу акумулятор, прийміть до уваги:

Самими якісними АКБ на Chevrolet, вважаються румунський Rombat і японський бренд Yuasa. Ці АКБ належать до преміальних, вони відомі надійністю, а також тривалим терміном експлуатації. Крім того, вони якісно виконують своє призначення незалежно від погодних умов.

Середній ціновий сегмент також пропонує хороший вибір автомобільних АКБ. Сюди належать пристрої Vesna, український Форс, А-Мега і турецький Mutlu. Це акумулятори, які мають краще співвідношення вартості та якості. Польські АКБ Чемпіон також до них відносять.

До економічних варіантів належать українські AGM, ЕвроСтарт, а також білоруські Zubr та ін. Зупиняючись на них, можна істотно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь