Акумулятори для Chevrolet-Lanos

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально, для кожної окремої машини Шевроле Lanos. А у зв'язку з тим, що на автомобілях Chevrolet є велика кількість електричних приладів, то виробник рекомендує підбирати АКБ для Шевроле Lanos, що володіють належним пусковим струмом і великою ємністю. Мінімальне значення 60-70 ампер годин.

Адже експерти вже довели, що якщо в автомашині встановлена потужна АКБ, це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при великих перепадах температури. Важливо, щоб потужність АКБ залишалася в допустимих межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перш, ніж придбати батарею на Chevrolet в Києві, Харкові або будь-якому іншому місті України, не забудьте звернути увагу на:

Приймайте до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Chevrolet Lanos є придатними. Тому, перед придбанням обов'язково слід дотримуватися порад виробника.

Специфіка підбору акумулятора на Chevrolet Lanos

Щоб купити АКБ для свого автомобіля, і вона стовідсотково підходила до транспортного засобу, прийміть до уваги:

Одними з найбільш якісних акумуляторів на Chevrolet, вважаються Rombat (Румунія) та Yuasa (Японія). Дані батареї відносять до преміальних, вони відрізняються довгим терміном експлуатації і високою надійністю. Вони ефективно виконують своє призначення незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому діапазоні доступний також великий вибір автомобільних батарей. До них можна віднести виробників Forse, український бренд А-Мега, Весна і словенський ТАБ. Це АКБ з найкращим поєднанням якості і ціни. До них ще відносять польські акумулятори G-Pard та інші.

Бюджетними варіантами батарей залишаються білоруські Zubr, а також українські AGM, Kinetic і деякі інші. Зупиняючись на них, можна значно заощадити, при цьому отримавши акумулятор пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь