Акумулятори для Chevrolet-Evanda

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного транспортного засобу Chevrolet Evanda акумулятори повинні вибиратися індивідуально. А у зв'язку з тим, що на авто Chevrolet є велика кількість електричного обладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Шевроле Evanda, що володіють значною ємністю і істотним пусковим струмом. Мінімальне значення 60-70 ампер годин.

Оскільки експертами давно доведено, що в тому разі, якщо в автомобілі встановлена потужна батарея, це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при істотних перепадах температури. Крім того, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перед придбанням АКБ на Chevrolet в будь-якому місті України, важливо звернути увагу на:

Слід взяти до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Chevrolet Evanda підходять. Тому, необхідно виконувати поради виробника перед придбанням.

Особливості підбору акумулятора на Chevrolet Evanda

Для того, щоб купити акумулятор для своєї автомашини, і він абсолютно підходив до транспортного засобу, прийміть до уваги:

Найкращими акумуляторами на Chevrolet, вважаються Rombat (Румунія) і Bosch (Німеччина). Такі батареї можна віднести до преміальних, вони можуть похвалитися надійністю, а також довгим терміном експлуатації. Ці АКБ ефективно виконують свої функції при будь-якій температурі.

В середньому ціновому діапазоні є також великий вибір батарей. До них належить продукція А-Мега, словенський бренд Весна, Форс і корейський Solite. Це акумулятори з оптимальним поєднанням ціни і якості. До них відносять також польські АКБ G-Pard та ін.

До недорогих варіантів відносяться Зубр (Білорусь), а також AGM, Вега – виробництво Україна та інші. На них можна непогано заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь