Акумулятори для Chevrolet-Orlando

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Шевроле Orlando повинні вибиратися індивідуально для кожного конкретного транспортного засобу. А враховуючи те, що на авто цієї марки є безліч електроприладів, то рекомендується підбирати АКБ для Шевроле Orlando, які мають високий пусковий струм і високу ємність. Рекомендується не менш 60-70 Ah.

Якщо в автомашині є потужна АКБ, це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишиться незмінною навіть при істотних перепадах температури. До того ж, потужність також повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання залишалося справним. Перед тим, як купити батарею на Шевроле в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Chevrolet Orlando підійдуть. Тому, необхідно дотримуватися рекомендацій виробника перш ніж купити його.

Підбір акумулятора на Chevrolet Orlando

Щоб купити АКБ для свого автомобіля, і вона повністю підходила до транспортного засобу, враховуйте:

Одними з найбільш якісних батарей на Chevrolet, є Varta (Німеччина) та Rombat (Румунія). Вони відрізняються високою надійністю і тривалим терміном служби, такі батареї належать до преміальних. Вони результативно виконують своє призначення незалежно від температурних умов.

Середній ціновий діапазон також має чималий вибір автомобільних батарей. Сюди відносяться виробники А-Мега, український Форс, Весна і турецький Mutlu. Це АКБ, які мають краще співвідношення якості та вартості. До них ще відносяться польські Champion та ін.

Бюджетними варіантами АКБ вважаються AGM, Веста (Україна), а також Zubr - білоруського виробництва та ін. Зупиняючись на них, можна значно заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь