Акумулятори для Chevrolet-Colorado

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної автомашини Шевроле Colorado акумулятори повинні вибиратися індивідуально. А у зв'язку з тим, що на транспортних засобах цієї моделі присутня маса електрообладнання, то виробник рекомендує підбирати АКБ для Шевроле Colorado, що володіють значною ємністю та належним пусковим струмом. Повинно бути мінімум 70 Аг.

Якщо в автомобілі є потужна АКБ, то це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишиться незмінною навіть при істотних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність АКБ залишалася в допустимих межах, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перед покупкою акумулятора на Шевроле в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не кожен автомобільний акумулятор для Chevrolet Colorado підійде. Тому, потрібно пам'ятати поради виробника перед придбанням.

Нюанси підбору акумулятора на Chevrolet Colorado

Для того, щоб купити максимально відповідний до вашого транспортного засобу акумулятор, прийміть до уваги:

Найкращими батареями на Chevrolet, є Bosch (Німеччина) і Yuasa (Японія). Вони відрізняються надійністю і довгим терміном служби, ці батареї відносять до числа преміальних. Водночас, вони якісно виконують своє призначення незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому діапазоні доступний також великий вибір акумуляторів. До них належить продукція виробництва А-Мега, словенський бренд Vesna, Forse і турецький Mutlu. Це батареї, які мають оптимальне співвідношення вартості та якості. Польські Champion також до них можна віднести.

Недорогими варіантами акумуляторів є українські Kinetic, Вега, а також білоруські Zubr та інші. На них можна гарно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь