Акумулятори для Chevrolet-Equinox

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного автомобіля Chevrolet Equinox АКБ повинні вибиратися в індивідуальному порядку. А враховуючи те, що на транспортних засобах Шевроле є безліч електричного обладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Шевроле Equinox, що мають значний пусковий струм і значну ємність. Мінімальне значення 70 Аг.

Якщо в транспортному засобі встановлена потужна батарея, це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї незмінна навіть при значних перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання залишилося в справному стані. Перед придбанням АКБ на Chevrolet в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Слід враховувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chevrolet Equinox підходить. У зв'язку з цим, перед придбанням варто враховувати поради виробника.

Підбір акумулятора на Chevrolet Equinox

Для того, щоб придбати акумулятор для свого автомобіля, і він абсолютно підходив до транспортного засобу, прийміть до уваги:

Самими якісними батареями на Chevrolet, вважаються Юаса (Японія) і Ромбат (Румунія). Дані батареї можна віднести до преміальних, вони виділяються тривалим терміном експлуатації і надійністю. Ці АКБ ефективно виконують свої функції незалежно від погодних умов.

Середній ціновий діапазон також пропонує великий вибір батарей. До них належить продукція Форс, словенський бренд Весна, A-Mega і корейський Solite. Це батареї з кращим поєднанням вартості та якості. Польські G-Pard також до них можна віднести.

До бюджетних варіантів відносять Веста, ЕвроСтарт – виробництво Україна, а також Зубр (Білорусь) та інші. Обравши їх, можна добре заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь