Акумулятори для Chevrolet-Suburban

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної машини Chevrolet Suburban АКБ повинні вибиратися індивідуально. А враховуючи те, що на автомобілях Chevrolet Suburban є багато електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для Шевроле Suburban, що володіють високим пусковим струмом і значною ємністю. Мінімальне значення 70 ампер годин.

Тому що експерти довели, що в тому разі, якщо в транспортному засобі є потужна батарея, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора не змінюється навіть при істотних температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання не зламалося. Перед тим, як купити АКБ на Chevrolet в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Приймайте до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chevrolet Suburban підійде. Тому, перед придбанням вкрай важливо враховувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на Chevrolet Suburban

Для того, щоб придбати АКБ для своєї машини, і вона абсолютно підходила до транспортного засобу, слід враховувати:

Одними з найкращих акумуляторів на Chevrolet, є Yuasa (Японія) і Bosch (Німеччина). Вони можуть похвалитися довгим терміном експлуатації, а також своєю надійністю, ці акумулятори відносять до преміальних. До того ж, вони якісно виконують своє призначення незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому сегменті є також великий вибір батарей. Сюди можна віднести пристрої Весна, український Форс, А-Мега і корейський Solite. Це батареї, що мають оптимальне поєднання якості і ціни. До них ще відносять польські Чемпіон та інші.

До економічних варіантів відносять Zubr (Білорусь), а також ЕвроСтарт, AGM – виробництво Україна та ін. На них можна відмінно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь