Акумулятори для Chevrolet-Silverado

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Шевроле Silverado повинні підбиратися індивідуально, для кожної автомашини. А враховуючи те, що на транспортних засобах Шевроле Silverado присутня велика кількість електроприладів, то виробник радить підбирати АКБ для Шевроле Silverado, які мають належний пусковий струм і високу ємність. Рекомендується мінімум 70 Аг.

Якщо в автомашині встановлена потужна батарея, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора незмінна навіть при великих перепадах температури. Також важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в допустимих межах, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед придбанням акумулятора на Chevrolet в будь-якому місті України, обов'язково звернути увагу на:

Варто взяти до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор для Chevrolet Silverado підійде. У зв'язку з цим, важливо пам'ятати рекомендації виробника перед тим, як його придбати.

Підбір акумулятора на Chevrolet Silverado

Щоб купити акумулятор для своєї автомашини, і він повністю відповідав транспортному засобу, прийміть до уваги:

Самими якісними АКБ на Chevrolet, є румунський Rombat і німецький Bosch. Такі акумулятори відносять до преміальних, вони відомі тривалим терміном експлуатації, а також надійністю. До того ж, вони якісно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому сегменті представлений також багатий вибір батарей. До них можна віднести пристрої Forse, словенський бренд Весна, А-Мега і корейський Solite. Це батареї з кращим поєднанням вартості та якості. Польські АКБ Чемпіон також сюди належать.

Бюджетними варіантами АКБ вважаються білоруські Зубр, а також українські ЕвроСтарт, Vega та інші. Вони дозволять істотно заощадити, отримавши АКБ нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь