Акумулятори для Chevrolet-Blazer

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально, для кожної машини Chevrolet Blazer. Підбирати АКБ для Шевроле Blazer треба з урахуванням декількох аспектів. Батареї повинні мати високу ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах такої моделі є маса електрообладнання. Повинно бути не менше 60-70 Ah.

Якщо в машині є потужна батарея, то це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора незмінна навіть при істотних температурних перепадах. Крім цього, потужність повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання не зламалося. Перед покупкою АКБ на Шевроле в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, краще звернути увагу на:

Важливо врахувати, що не кожен автомобільний акумулятор для Chevrolet Blazer підійде. Тому, перед придбанням обов'язково потрібно враховувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на Chevrolet Blazer

Для того, щоб купити максимально відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, потрібно враховувати:

Самими якісними АКБ на Шевроле, вважаються японський бренд Yuasa і румунський Rombat. Такі АКБ відносять до преміальних, вони виділяються надійністю і тривалим терміном служби. До того ж, вони ефективно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

В середньому ціновому сегменті доступний також чималий вибір акумуляторів. До них відносять виробників Forse, український бренд А-Мега, Весна і словенський ТАБ. Це батареї, які мають найкраще поєднання вартості та якості. До них ще відносяться польські акумулятори Champion та ін.

До бюджетних варіантів відносять Zubr (Білорусь), а також Веста, Kinetic – виробництво Україна та ін., вони дають можливість значно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь