Акумулятори для Chevrolet-Express

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного автомобіля Шевроле Express акумулятори повинні вибиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для Шевроле Express потрібно з урахуванням декількох нюансів. АКБ повинні мати істотний пусковий струм і велику ємність, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах Chevrolet присутня безліч електричних приладів. Мінімальне значення 70 Ah.

У тому разі, якщо в машині встановлений потужний акумулятор, то це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора не змінюється навіть при великих перепадах температури. До того ж, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електрообладнання залишалося справним. Перед покупкою АКБ на Шевроле в Києві, Харкові або будь-якому іншому місті України, важливо звернути увагу на:

Слід врахувати, що не всі автомобільні акумулятори для Chevrolet Express підійдуть. Тому, важливо враховувати рекомендації виробника перш ніж його придбати.

Підбір акумулятора на Chevrolet Express

Щоб придбати максимально відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, прийміть до уваги:

Найкращими АКБ на Шевроле, залишаються японський бренд Yuasa і німецький бренд Varta. Вони відомі довгим терміном служби, а також високою надійністю, ці АКБ відносяться до серії преміальних. Крім того ефективно виконують свої функції при будь-якій температурі.

В середньому ціновому сегменті є також багатий вибір батарей. Сюди можна віднести пристрої Vesna, український Форс, А-Мега і словенський TAB. Це АКБ, які мають найкраще поєднання вартості та якості. До них ще можна віднести польські Чемпіон та інші.

Бюджетними варіантами АКБ є Зубр (Білорусь), а також ЕвроСтарт, Kinetic – виробництво Україна та інші. Вони дають можливість гарно заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь