Акумулятори для Chevrolet-Tahoe

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного транспортного засобу Chevrolet Tahoe АКБ повинні вибиратися індивідуально. Підбирати АКБ для Шевроле Tahoe треба з урахуванням важливих особливостей. АКБ повинні мати істотний пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на автомобілях цієї марки є безліч електричних приладів. Мінімальне значення 70 ампер годин.

Якщо в автомашині встановлений потужний акумулятор, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при значних температурних перепадах. До того ж, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання не зламалося. Перед тим, як купити батарею на Chevrolet в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Варто врахувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chevrolet Tahoe підійде. Тому, слід пам'ятати рекомендації виробника перед тим, як його придбати.

Особливості підбору акумулятора на Chevrolet Tahoe

Для того, щоб купити максимально відповідний до вашого автомобіля акумулятор, краще враховувати:

Найкращими АКБ на Шевроле, залишаються німецький Bosch і румунський Rombat. Вони відрізняються тривалим терміном експлуатації і надійністю, ці акумулятори належать до серії преміальних. Ці АКБ результативно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий сегмент також має багатий вибір автомобільних АКБ. Сюди можна віднести виробників Vesna, український Форс, A-Mega і корейський Solite. Це акумулятори, які мають найкраще співвідношення якості та вартості. Польські АКБ G-Pard також сюди належать.

Недорогими варіантами акумуляторів є Zubr - білоруського виробництва, а також AGM, Вега (Україна) та ін., вони дозволять гарно заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь