Акумулятори для Chevrolet-Tracker

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально, для кожної конкретної машини Chevrolet Tracker. А у зв'язку з тим, що на машинах цієї марки є безліч електричного обладнання, то виробник рекомендує підбирати АКБ для Шевроле Tracker, що володіють великою ємністю і істотним пусковим струмом. Мінімальне значення 70 ампер годин.

Адже експерти довели, що в тому разі, якщо в авто встановлений потужний акумулятор, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при істотних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність АКБ залишалася в певних межах, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перед придбанням акумулятора на Chevrolet в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, радимо звернути увагу на:

Важливо взяти до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chevrolet Tracker є придатним. У зв'язку з цим, варто враховувати поради виробника перед купівлею.

Нюанси підбору акумулятора на Chevrolet Tracker

Щоб купити акумулятор для своєї машини, і він абсолютно підходив до транспортного засобу, враховуйте:

Самими якісними акумуляторами на Chevrolet, залишаються Ромбат (Румунія) і Варта (Німеччина). Ці АКБ належать до преміальних, вони відрізняються високою надійністю і тривалим терміном служби. До того ж, вони результативно виконують своє призначення незалежно від температури повітря.

В середньому ціновому діапазоні є також хороший вибір автомобільних батарей. До них належить продукція А-Мега, український Форс, Vesna і турецький Mutlu. Це АКБ, які мають краще співвідношення ціни і якості. До них ще відносять польські Champion та ін.

До економічних варіантів можна віднести Zubr (Білорусь), а також ЕвроСтарт, Вега (Україна) і багато інших. Зупиняючись на них, можна гарно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь