Акумулятори для Chevrolet-Cruze

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного авто Chevrolet Cruze акумулятори повинні вибиратися окремо. А враховуючи те, що на автомобілях цієї моделі присутня маса електрообладнання, то виробник рекомендує підбирати АКБ для Шевроле Cruze, що мають належний пусковий струм і велику ємність. Мінімальне значення 60-70 Аг.

Оскільки фахівцями було доведено, що в тому разі, якщо в машині встановлена потужна батарея, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при великих температурних перепадах. Важливо, щоб потужність батареї залишалася в межах норми, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перед придбанням батареї на Шевроле в будь-якому місті України, треба неодмінно звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Chevrolet Cruze є придатними. Тому, перед придбанням обов'язково виконувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на Chevrolet Cruze

Щоб купити абсолютно відповідну до вашого авто АКБ, прийміть до уваги:

Одними з найкращих АКБ на Шевроле, залишається Бош (Німеччина) та Ромбат (Румунія). Ці акумулятори відносять до числа преміальних, вони відомі довгим терміном експлуатації і високою надійністю. До того ж, вони результативно виконують своє призначення незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому сегменті є також багатий вибір автомобільних батарей. Сюди відноситься продукція Vesna, український бренд А-Мега, Форс і корейський Solite. Це акумулятори з найкращим поєднанням якості та вартості. Польські акумулятори G-Pard також сюди можна віднести.

Бюджетними варіантами батарей залишаються українські AGM, EuroStart, а також білоруські Zubr та ін., вони дозволяють відмінно заощадити, отримавши при цьому акумулятор прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь