Акумулятори для Chery-Tiggo

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної машини Chery Tiggo АКБ повинні вибиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для Чері Tiggo треба з урахуванням важливих аспектів. Батареї повинні мати належний пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на авто цієї марки є багато електричних приладів. Рекомендується не менш 60-70 Аг.

У тому разі, якщо в автомобілі встановлена потужна АКБ, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при великих температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в межах норми, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перш ніж купити батарею на Чері в будь-якому місті України, слід звернути увагу на:

Варто взяти до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chery Tiggo підходить. Тому, перед тим, як придбати його, обов'язково потрібно виконувати рекомендації виробника.

Особливості підбору акумулятора на Chery Tiggo

Для того, щоб купити акумулятор для своєї машини, і він абсолютно задовольняв транспортному засобу, прийміть до уваги:

Одними з найкращих батарей на Chery, залишаються румунський Rombat та японський бренд Yuasa. Ці батареї можна віднести до преміальних, вони виділяються своєю надійністю і довгим терміном служби. Ці АКБ результативно виконують своє призначення при будь-яких погодних умовах.

В середньому ціновому сегменті є також істотний вибір батарей. Сюди відносяться виробники Форс, словенський бренд Vesna, А-Мега і корейський Solite. Це батареї з найкращим поєднанням якості і ціни. До них ще можна віднести польські G-Pard та інші.

Недорогими варіантами батарей є українські Vega, EuroStart, а також білоруські Zubr та інші. На них можна добре заощадити, отримавши акумулятор прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь