Акумулятори для Chery-QQ

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного транспортного засобу Chery QQ АКБ повинні вибиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для Чері QQ треба з урахуванням деяких аспектів. АКБ повинні мати істотний пусковий струм і велику ємність, це пов'язано з тим, що на авто Чері присутня велика кількість електрообладнання. Повинно бути не менше 70 ампер годин.

Якщо в машині встановлена потужна батарея, це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишається колишньою навіть при великих перепадах температури. Важливо, щоб потужність батареї залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед придбанням акумулятора на Chery в будь-якому місті України, радимо звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Chery QQ є придатними. Тому, перед придбанням обов'язково враховувати поради виробника.

Підбір акумулятора на Chery QQ

Щоб придбати АКБ для свого автомобіля, і вона абсолютно задовольняла транспортному засобу, краще брати до уваги:

Самими якісними акумуляторами на Chery, є Ромбат (Румунія) і Юаса (Японія). Ці батареї можна віднести до числа преміальних, вони відрізняються надійністю, а також довгим терміном експлуатації. Ці АКБ результативно виконують своє призначення незалежно від погодних умов.

В середньому ціновому сегменті доступний також чималий вибір АКБ. До них належить продукція Forse, словенський бренд Весна, A-Mega і турецький Мутлу. Це акумулятори з кращим поєднанням якості та вартості. Польські Чемпіон також до них можна віднести.

До бюджетних варіантів відносяться українські Vega, Westa, а також білоруські Zubr та інші. Вони дають можливість гарно заощадити, при цьому отримавши АКБ пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь