Акумулятори для Chery-M11-12

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної машини Чері M11-12 АКБ повинні підбиратися в індивідуальному порядку. А враховуючи те, що на авто цієї моделі є велика кількість електричного обладнання, то виробник радить підбирати АКБ для Чері M11-12, що володіють належним пусковим струмом і високою ємністю. Рекомендується не менше 70 Ah.

У тому разі, якщо в машині встановлена потужна АКБ, це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишиться незмінною навіть при значних перепадах температури. Крім цього, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електричне обладнання залишилося в справному стані. Перед придбанням АКБ на Chery в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Прийміть до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Chery M11-12 підійдуть. Тому, перед тим, як його придбати, обов'язково пам'ятати рекомендації виробника.

Нюанси підбору акумулятора на Chery M11-12

Для того, щоб придбати повністю відповідний до вашого автомобіля акумулятор, варто враховувати:

Одними з кращих акумуляторів на Chery, залишаються німецький Bosch та румунський Rombat. Вони можуть похвалитися тривалим терміном експлуатації і надійністю, ці батареї належать до преміальних. Крім цього, вони результативно виконують свої функції незалежно від погодних умов.

В середньому ціновому сегменті є також істотний вибір батарей. Сюди відносять виробників Vesna, український бренд A-Mega, Forse і корейський Солайт. Це акумулятори, які мають оптимальне поєднання ціни і якості. До них можна також віднести польські акумулятори G-Pard та інші.

До економічних варіантів можна віднести українські Westa, EuroStart, а також білоруські Зубр і деякі інші. На них можна значно заощадити, отримавши при цьому продукт прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь