Акумулятори для Chery-Kimo

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної машини Chery Kimo акумулятори повинні вибиратися індивідуально. А враховуючи те, що на транспортних засобах Чері Kimo присутня велика кількість електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для Чері Kimo, що мають високу ємність і високий пусковий струм. Мінімальне значення 60-70 ампер годин.

Тому що фахівцями давно доведено, що якщо в автомобілі є потужна батарея, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора не змінюється навіть при великих температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання залишалося справним. Перш, ніж придбати АКБ на Chery в Харкові, Києві або іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chery Kimo підходить. Тому, варто пам'ятати поради виробника перед купівлею.

Особливості підбору акумулятора на Chery Kimo

Для того, щоб придбати повністю відповідну до вашого автомобіля АКБ, важливо враховувати:

Одними з кращих батарей на Chery, залишаються німецький бренд Varta та румунський Rombat. Ці АКБ відносяться до числа преміальних, вони виділяються надійністю, а також тривалим терміном служби. Водночас, вони якісно виконують своє призначення не залежно від температури повітря.

Середній ціновий діапазон також має чималий вибір акумуляторів. До них можна віднести виробників Vesna, український Forse, A-Mega і корейський Солайт. Це акумулятори, що мають краще поєднання якості та вартості. Польські акумулятори G-Pard також до них відносять.

До недорогих варіантів відносять ЕвроСтарт, Веста (Україна), а також Zubr - білоруського виробництва та ін., вони дають можливість гарно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь