Акумулятори для Chery-Karry

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного авто Chery Karry акумулятори повинні вибиратися окремо. Підбирати АКБ для Чері Karry слід з урахуванням декількох особливостей. Батареї повинні мати високу ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах Чері присутня велика кількість електричних приладів. Мінімальне значення 60-70 Ah.

Адже експертами давно доведено, що в тому разі, якщо в машині є потужна батарея, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишається колишньою навіть при великих перепадах температури. Також важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перш ніж купити батарею на Chery в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, краще звернути увагу на:

Важливо взяти до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chery Karry підходить. У зв'язку з цим, слід враховувати поради виробника перед придбанням.

Підбір акумулятора на Chery Karry

Щоб придбати акумулятор для свого автомобіля, і він стовідсотково відповідав транспортному засобу, прийміть до уваги:

Одними з найбільш надійних акумуляторів на Чері, є Rombat (Румунія) та Yuasa (Японія). Ці АКБ відносять до преміальних, вони виділяються тривалим терміном експлуатації, а також надійністю. Крім того ефективно виконують своє призначення незалежно від температури повітря.

В середньому ціновому діапазоні є також багатий вибір акумуляторів. До них належить продукція виробництва Весна, український Forse, A-Mega і турецький Мутлу. Це АКБ, які мають краще поєднання ціни і якості. До них відносять також польські батареї G-Pard і багато інших марок.

Економічними варіантами АКБ можна вважати українські Веста, AGM, а також білоруські Zubr і багато інших. Обравши їх, можна гарно заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь