Акумулятори для Chery-Jaggi

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Chery Jaggi повинні підбиратися індивідуально для кожного конкретного автомобіля. Підбирати АКБ для Чері Jaggi потрібно з урахуванням декількох особливостей. АКБ повинні мати належний пусковий струм і високу ємність, це пов'язано з тим, що на авто Chery є маса електроприладів. Мінімальне значення 60-70 Аг.

Тому що фахівцями давно доведено, що в тому разі, якщо в автомобілі встановлений потужний акумулятор, то це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при великих температурних перепадах. Крім того, потужність також повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання залишалося в робочому стані. Перш ніж купити акумулятор на Чері в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chery Jaggi підходить. Тому, перш ніж придбати його, неодмінно потрібно виконувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на Chery Jaggi

Для того, щоб придбати акумулятор для свого авто, і він абсолютно задовольняв транспортному засобу, прийміть до уваги:

Одними з найкращих батарей на Chery, вважаються Bosch (Німеччина) та Yuasa (Японія). Вони виділяються тривалим терміном служби, а також надійністю, такі батареї можна віднести до числа преміальних. Вони результативно виконують своє призначення не залежно від температурних умов.

Середній ціновий діапазон також надає істотний вибір автомобільних акумуляторів. Сюди відноситься продукція Весна, український бренд A-Mega, Forse і словенський TAB. Це батареї з оптимальним співвідношенням вартості та якості. До них ще відносять польські батареї G-Pard та інші.

Економічними варіантами акумуляторів вважаються білоруські Zubr, а також українські ЕвроСтарт, AGM та ін. На них можна гарно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь