Акумулятори для Chery-Elara

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини Chery Elara акумулятори повинні вибиратися окремо. Підбирати АКБ для Чері Elara потрібно з урахуванням декількох аспектів. АКБ повинні мати високу ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на автомобілях цієї марки присутня безліч електричного обладнання. Мінімальне значення 70 ампер годин.

Якщо в автомашині є потужна батарея, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при істотних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність АКБ залишалася в межах норми, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед придбанням акумулятора на Чері в Києві, Харкові або будь-якому іншому місті України, важливо звернути увагу на:

Варто врахувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chery Elara підходить. Тому, перш ніж його купити, обов'язково дотримуватися рекомендацій виробника.

Специфіка підбору акумулятора на Chery Elara

Щоб придбати АКБ для свого автомобіля, і вона повністю підходила до транспортного засобу, необхідно враховувати:

Найкращими батареями на Chery, залишаються німецький Bosch і румунський Rombat. Вони відрізняються тривалим терміном служби, а також надійністю, ці батареї належать до серії преміальних. Крім того, вони якісно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий сегмент також представляє великий вибір АКБ. Сюди належить продукція виробництва Весна, український Forse, A-Mega і турецький Мутлу. Це акумулятори з найкращим поєднанням якості і ціни. Польські акумулятори Чемпіон також сюди належать.

До недорогих варіантів відносять Zubr - білоруського виробництва, а також ЕвроСтарт, Westa – виробництво Україна та інші. Вони дозволяють значно заощадити, отримавши продукт пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь