Акумулятори для Chery-Eastar

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного автомобіля Чері Eastar акумулятори повинні підбиратися індивідуально. Підбирати АКБ для Чері Eastar потрібно з урахуванням деяких нюансів. АКБ повинні мати високу ємність і високий пусковий струм, це пов'язано з тим, що на авто Чері Eastar є велика кількість електричних приладів. Мінімальне значення 60-70 ампер годин.

У тому разі, якщо в транспортному засобі встановлена потужна батарея, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при великих перепадах температури. Також обов'язково, щоб потужність АКБ залишалася в необхідних межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед тим, як купити АКБ на Chery в Харкові, Києві чи іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Варто враховувати, що не всі автомобільні акумулятори для Chery Eastar є придатними. Тому, потрібно враховувати рекомендації виробника перш ніж купити його.

Підбір акумулятора на Chery Eastar

Щоб придбати акумулятор для своєї автомашини, і він абсолютно підходив до транспортного засобу, варто брати до уваги:

Найкращими АКБ на Chery, вважаються Yuasa (Японія) і Bosch (Німеччина). Ці АКБ належать до преміальних, вони відомі надійністю і довгим терміном експлуатації. Вони результативно виконують свої функції не залежно від температури повітря.

Середній ціновий діапазон також має хороший вибір автомобільних батарей. До них належить продукція Форс, словенський бренд Весна, A-Mega і турецький Мутлу. Це АКБ, які мають краще співвідношення вартості та якості. Польські АКБ G-Pard також до них належать.

Бюджетними варіантами акумуляторів є Зубр - білоруського виробництва, а також ЕвроСтарт, AGM – виготовленні в Україні та ін. Зупиняючись на них, можна значно заощадити, при цьому отримавши продукт пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь