Акумулятори для Chery-E5

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально для кожного автомобіля Chery E5. Підбирати АКБ для Чері E5 треба з урахуванням деяких аспектів. АКБ повинні мати високу ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на авто Чері E5 є багато електричного обладнання. Повинно бути мінімум 70 Аг.

Якщо в автомобілі є потужна батарея, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишається незмінною навіть при значних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність залишалася в необхідних межах, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед покупкою АКБ на Chery в Києві, Харкові або будь-якому іншому місті України, важливо звернути увагу на:

Приймайте до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chery E5 підійде. Тому, варто враховувати поради виробника перед придбанням.

Специфіка підбору акумулятора на Chery E5

Щоб купити абсолютно відповідний до вашого автомобіля акумулятор, необхідно брати до уваги:

Одними з найбільш якісних акумуляторів на Чері, залишаються румунський Rombat та німецький Bosch. Ці АКБ відносять до преміальних, вони можуть похвалитися тривалим терміном служби, а також високою надійністю. Водночас, вони якісно виконують своє призначення при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий сегмент також пропонує значний вибір автомобільних АКБ. Сюди належить продукція виробництва Vesna, український бренд A-Mega, Форс і корейський Солайт. Це АКБ, які мають найкраще співвідношення якості і ціни. До них ще відносять польські АКБ G-Pard та ін.

Економічними варіантами батарей можна вважати українські Vega, Веста, а також білоруські Зубр та інші. На них можна добре заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь