Акумулятори для Chery-E3

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного авто Chery E3 акумулятори повинні підбиратися індивідуально. Підбирати АКБ для Чері E3 слід з урахуванням важливих нюансів. АКБ повинні мати високу ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на авто цієї марки є багато електроприладів. Мінімальне значення 60-70 ампер годин.

Адже експерти довели, що в тому разі, якщо в авто встановлена потужна АКБ, це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишиться незмінною навіть при великих перепадах температури. До того ж, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання не зламалося. Перед тим, як придбати АКБ на Chery в будь-якому місті України, слід звернути увагу на:

Важливо врахувати, що не всі автомобільні акумулятори для Chery E3 підійдуть. У зв'язку з цим, необхідно враховувати поради виробника перед купівлею.

Підбір акумулятора на Chery E3

Для того, щоб придбати максимально відповідний до вашого автомобіля акумулятор, враховуйте:

Самими якісними АКБ на Чері, залишаються румунський Rombat і німецький бренд Varta. Такі АКБ можна віднести до преміальних, вони виділяються тривалим терміном служби, а також надійністю. До того ж, вони якісно виконують своє призначення при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий діапазон також надає хороший вибір автомобільних АКБ. Сюди можна віднести продукцію виробництва Форс, український бренд А-Мега, Весна і корейський Солайт. Це АКБ, які мають оптимальне співвідношення ціни і якості. Польські акумулятори Champion також до них можна віднести.

Недорогими варіантами АКБ можна вважати Зубр (Білорусь), а також ЕвроСтарт, Vega (Україна) і деякі інші. На них можна гарно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь