Акумулятори для Chery-CrossEastar

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Чері CrossEastar повинні вибиратися індивідуально для кожного авто. Підбирати АКБ для Чері CrossEastar слід з урахуванням декількох особливостей. Акумулятори повинні мати істотний пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на авто такої моделі є велика кількість електричного обладнання. Мінімальне значення 60-70 Ah.

Оскільки експертами давно доведено, що якщо в транспортному засобі є потужна батарея, це значно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при великих перепадах температури. Також обов'язково, щоб потужність АКБ залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед тим, як придбати батарею на Чері в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, слід звернути увагу на:

Варто врахувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chery CrossEastar є придатним. У зв'язку з цим, перед тим, як його купити, вкрай важливо виконувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на Chery CrossEastar

Щоб купити абсолютно відповідний до вашого автомобіля акумулятор, прийміть до уваги:

Кращими батареями на Чері, є Бош (Німеччина) і Ромбат (Румунія). Ці АКБ можна віднести до числа преміальних, вони відрізняються надійністю, а також тривалим терміном служби. Вони якісно виконують своє призначення при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий діапазон також надає чималий вибір автомобільних акумуляторів. Сюди належить продукція виробництва A-Mega, український Forse, Vesna і турецький Мутлу. Це акумулятори з найкращим поєднанням якості та вартості. До них ще відносяться польські АКБ Champion та ін.

До економічних варіантів можна віднести білоруські Зубр, а також українські ЕвроСтарт, AGM та ін. Зупиняючись на них, можна значно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь