Акумулятори для Chery-Beat

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного автомобіля Чері Beat акумулятори повинні вибиратися окремо. Підбирати АКБ для Чері Beat слід з урахуванням деяких нюансів. Батареї повинні мати велику ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на авто Chery Beat є велика кількість електроприладів. Повинно бути не менше 60-70 Ah.

Оскільки експерти давно довели, що якщо в авто є потужна АКБ, це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при значних перепадах температури. Крім цього, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електричне обладнання залишилося справним. Перш, ніж придбати акумулятор на Чері в будь-якому місті України, важливо звернути увагу на:

Враховуйте, що не кожен автомобільний акумулятор для Chery Beat підходить. Тому, необхідно пам'ятати рекомендації виробника перед тим, як придбати його.

Підбір акумулятора на Chery Beat

Щоб купити акумулятор для свого авто, і він абсолютно відповідав транспортному засобу, важливо враховувати:

Одними з найбільш якісних акумуляторів на Чері, залишаються румунський Rombat та японський бренд Yuasa. Ці АКБ відносять до преміальних, вони виділяються тривалим терміном служби і своєю надійністю. Водночас, вони якісно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому діапазоні доступний також чималий вибір автомобільних батарей. До них можна віднести виробників Форс, український бренд A-Mega, Vesna і турецький Мутлу. Це АКБ з кращим поєднанням якості і ціни. Польські АКБ Champion також до них відносять.

Бюджетними варіантами АКБ залишаються українські Westa, AGM, а також білоруські Зубр та інші. Обравши їх, можна гарно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь