Акумулятори для Chery-ArrizoM7

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини Чері Arrizo M7 АКБ повинні вибиратися окремо. Підбирати АКБ для Чері Arrizo M7 потрібно з урахуванням деяких нюансів. АКБ повинні мати високу ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на авто Чері є маса електричного обладнання. Мінімальне значення 60-70 ампер годин.

Адже фахівцями було доведено, що в тому разі, якщо в авто встановлена потужна батарея, це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишається незмінною навіть при великих перепадах температури. До того ж, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання не зламалося. Перед тим, як придбати АКБ на Чері в Харкові, Києві чи іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Приймайте до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Chery Arrizo M7 підходять. Тому, перед купівлею обов'язково виконувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на Chery Arrizo M7

Для того, щоб купити АКБ для свого авто, і вона повністю підходила до транспортного засобу, враховуйте:

Найкращими батареями на Чері, залишаються Varta (Німеччина) і Rombat (Румунія). Дані батареї можна віднести до числа преміальних, вони відомі тривалим терміном служби і надійністю. Вони ефективно виконують свої функції незалежно від температури навколишнього середовища.

Середній ціновий сегмент також надає широкий вибір автомобільних батарей. До них належить продукція Vesna, український бренд А-Мега, Форс і корейський Солайт. Це акумулятори, які мають оптимальне співвідношення ціни і якості. Польські Чемпіон також сюди відносять.

До бюджетних варіантів відносяться білоруські Zubr, а також українські EuroStart, Westa та ін., вони дозволять відмінно заощадити, отримавши при цьому продукт прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь