Акумулятори для Chery-Arrizo7(M16)

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Chery Arrizo 7 (M16) повинні підбиратися індивідуально, для кожної окремої машини. Підбирати АКБ для Чері Arrizo 7 (M16) потрібно з урахуванням декількох нюансів. АКБ повинні мати належний пусковий струм і високу ємність, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах Chery є багато електрообладнання. Мінімальне значення 60-70 Аг.

У тому разі, якщо в автомобілі встановлена потужна АКБ, це значно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора не змінюється навіть при істотних перепадах температури. Крім того, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання не вийшло з ладу. Перед придбанням АКБ на Chery в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chery Arrizo 7 (M16) підходить. У зв'язку з цим, потрібно пам'ятати поради виробника перед тим, як купити його.

Підбір акумулятора на Chery Arrizo 7 (M16)

Для того, щоб придбати АКБ для свого автомобіля, і вона абсолютно відповідала транспортному засобу, враховуйте:

Одними з найбільш якісних батарей на Чері, є румунський Rombat та німецький Bosch. Такі акумулятори можна віднести до серії преміальних, вони можуть похвалитися високою надійністю, а також довгим терміном служби. Вони результативно виконують своє призначення при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий сегмент також має багатий вибір автомобільних АКБ. Сюди відноситься продукція А-Мега, словенський бренд Весна, Форс і корейський Solite. Це акумулятори з кращим поєднанням якості та вартості. Польські акумулятори G-Pard також сюди належать.

До недорогих варіантів відносяться Vega, Kinetic (Україна), а також Зубр - білоруського виробництва та інші. Вони дають можливість істотно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь