Акумулятори для Chery-Arrizo5

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально, для кожної машини Чері Arrizo 5. Підбирати АКБ для Чері Arrizo 5 потрібно з урахуванням важливих нюансів. Батареї повинні мати велику ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах такої моделі є безліч електроприладів. Повинно бути мінімум 60-70 Ah.

Якщо в машині встановлена потужна АКБ, це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при значних перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електрообладнання залишалося в робочому стані. Перед покупкою АКБ на Chery в будь-якому місті України, краще звернути увагу на:

Слід враховувати, що не всі автомобільні акумулятори для Chery Arrizo 5 підійдуть. Тому, перш ніж купити його, обов'язково потрібно враховувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на Chery Arrizo 5

Щоб купити максимально відповідну до вашого автомобіля АКБ, враховуйте:

Самими якісними АКБ на Чері, вважаються Ромбат (Румунія) і Бош (Німеччина). Ці АКБ відносять до преміальних, вони виділяються довгим терміном служби і високою надійністю. Ці АКБ результативно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому сегменті доступний також істотний вибір АКБ. Сюди можна віднести виробників А-Мега, український Forse, Vesna і словенський TAB. Це батареї з кращим співвідношенням якості і ціни. До них ще відносяться польські акумулятори Чемпіон та ін.

До бюджетних варіантів можна віднести українські Вега, EuroStart, а також білоруські Zubr та інші. Вони дозволяють відмінно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь