Акумулятори для Chery-Arrizo3

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної машини Чері Arrizo 3 АКБ повинні підбиратися окремо. Підбирати АКБ для Чері Arrizo 3 потрібно з урахуванням декількох нюансів. Батареї повинні мати значну ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на машинах Чері є безліч електроприладів. Рекомендується не менш 60-70 Ah.

Адже фахівцями було доведено, що в тому разі, якщо в авто встановлений потужний акумулятор, то це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора не змінюється навіть при великих температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перш ніж купити акумулятор на Чері в Києві, Харкові або будь-якому іншому місті України, слід звернути увагу на:

Варто врахувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chery Arrizo 3 підійде. Тому, варто враховувати рекомендації виробника перш ніж його купити.

Підбір акумулятора на Chery Arrizo 3

Щоб придбати повністю відповідний до вашого автомобіля акумулятор, враховуйте:

Найкращими АКБ на Чері, залишаються Бош (Німеччина) і Юаса (Японія). Ці АКБ відносяться до числа преміальних, вони виділяються високою надійністю і тривалим терміном експлуатації. До того ж, вони результативно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому сегменті є також чималий вибір батарей. Сюди можна віднести продукцію виробництва А-Мега, український Forse, Весна і корейський Солайт. Це батареї, які мають найкраще співвідношення якості і ціни. Польські АКБ G-Pard також до них відносять.

Економічними варіантами акумуляторів залишаються українські AGM, Вега, а також білоруські Зубр та інші. Вони дозволять значно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь