Акумулятори для Chery-Amulet

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально для кожного транспортного засобу Chery Amulet. Підбирати АКБ для Чері Amulet потрібно з урахуванням деяких особливостей. Акумулятори повинні мати значну ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на автомобілях Chery Amulet присутня маса електроприладів. Мінімальне значення 70 Аг.

Тому що експертами давно доведено, що якщо в транспортному засобі встановлений потужний акумулятор, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при значних температурних перепадах. Крім того, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електричне обладнання не зламалося. Перш, ніж придбати АКБ на Chery в Києві, Харкові чи іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Chery Amulet підходять. Тому, перш ніж його купити, слід враховувати поради виробника.

Підбір акумулятора на Chery Amulet

Щоб придбати акумулятор для свого авто, і він абсолютно відповідав транспортному засобу, потрібно враховувати:

Найкращими АКБ на Chery, залишаються румунський Rombat і німецький бренд Varta. Ці АКБ належать до преміальних, вони можуть похвалитися довгим терміном служби, а також високою надійністю. Ці АКБ результативно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий діапазон також пропонує багатий вибір автомобільних АКБ. Сюди можна віднести виробників A-Mega, словенський бренд Весна, Forse і турецький Mutlu. Це АКБ, які мають краще поєднання ціни і якості. До них ще можна віднести польські батареї Champion та інші марки.

До недорогих варіантів можна віднести Zubr (Білорусь), а також Вега, Kinetic (Україна) та інші. Вони дають можливість добре заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь