Акумулятори для Chery-A19

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально, для кожної окремої автомашини Chery A19. Підбирати АКБ для Чері A19 потрібно з урахуванням важливих нюансів. Батареї повинні мати значну ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на авто Chery присутня безліч електричних приладів. Повинно бути не менше 70 Аг.

Оскільки експертами було доведено, що якщо в авто встановлений потужний акумулятор, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при великих перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електричне обладнання не вийшло з ладу. Перш ніж купити акумулятор на Chery в Харкові, Києві або іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Прийміть до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chery A19 підходить. У зв'язку з цим, перед придбанням вкрай важливо враховувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на Chery A19

Щоб придбати повністю відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, враховуйте:

Одними з кращих акумуляторів на Chery, вважаються румунський Rombat та німецький Bosch. Вони відомі надійністю, а також тривалим терміном експлуатації, ці АКБ можна віднести до серії преміальних. Ці АКБ ефективно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

В середньому ціновому сегменті доступний також хороший вибір автомобільних батарей. Сюди належать пристрої виробництва A-Mega, словенський бренд Vesna, Форс і корейський Солайт. Це АКБ, які мають найкраще співвідношення вартості та якості. До них відносять також польські G-Pard та ін.

Бюджетними варіантами АКБ є білоруські Зубр, а також українські AGM, Вега і деякі інші. На них можна гарно заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь