Акумулятори для Chery-A13

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально, для кожної машини Chery A13. А у зв'язку з тим, що на машинах Chery присутня безліч електричних приладів, то виробник радить підбирати АКБ для Chery A13, які мають високу ємність і належний пусковий струм. Повинно бути мінімум 70 Аг.

У тому разі, якщо в транспортному засобі встановлена потужна батарея, це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишиться незмінною навіть при істотних перепадах температури. Крім цього, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перед покупкою акумулятора на Chery в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Варто врахувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chery A13 є придатним. У зв'язку з цим, слід дотримуватися рекомендацій виробника перед купівлею.

Особливості підбору акумулятора на Chery A13

Щоб придбати повністю відповідний до вашого авто акумулятор, краще враховувати:

Самими якісними батареями на Chery, є Yuasa (Японія) і Rombat (Румунія). Вони можуть похвалитися надійністю, а також тривалим терміном експлуатації, ці акумулятори можна віднести до числа преміальних. Ці АКБ ефективно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий діапазон також пропонує значний вибір автомобільних батарей. До них можна віднести пристрої А-Мега, словенський бренд Vesna, Форс і корейський Solite. Це акумулятори, які мають краще співвідношення якості і ціни. Польські батареї Чемпіон також сюди можна віднести.

До бюджетних варіантів відносять білоруські Zubr, а також українські Vega, Веста та інші. Вибираючи їх, можна істотно заощадити, при цьому отримавши пристрій нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь