Акумулятори для Chana-Honor

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Chana Honor повинні вибиратися індивідуально, для кожної конкретної автомашини. Підбирати АКБ для Chana Honor слід з урахуванням деяких аспектів. АКБ повинні мати велику ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на машинах такої марки присутня безліч електрообладнання. Повинно бути мінімум 70 Ah.

Якщо в транспортному засобі є потужний акумулятор, це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при значних перепадах температури. Важливо, щоб потужність залишалася в певних межах, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед придбанням батареї на Chana в будь-якому місті України, обов'язково звернути увагу на:

Приймайте до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Chana Honor підходять. У зв'язку з цим, перед покупкою обов'язково потрібно дотримуватися рекомендацій виробника.

Особливості підбору акумулятора на Chana Honor

Для того, щоб придбати АКБ для своєї машини, і вона абсолютно задовольняла транспортному засобу, прийміть до уваги:

Одними з найкращих АКБ на Chana, залишаються Юаса (Японія) та Бош (Німеччина). Вони відомі своєю надійністю, а також довгим терміном експлуатації, ці батареї належать до преміальних. Ці АКБ ефективно виконують свої функції незалежно від температурних умов.

В середньому ціновому діапазоні доступний також значний вибір автомобільних АКБ. До них відносять виробників Весна, український бренд A-Mega, Форс і корейський Солайт. Це АКБ, які мають найкраще співвідношення якості та вартості. До них також відносяться польські батареї Чемпіон та ін.

Економічними варіантами батарей вважаються Zubr (Білорусь), а також Веста, Kinetic (Україна) та ін., вони дозволять добре заощадити, отримавши акумулятор пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь