Акумулятори для Chana-Eado

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Chana Eado повинні вибиратися індивідуально для кожного конкретного автомобіля. А враховуючи те, що на машинах цієї моделі присутня безліч електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для Chana Eado, що володіють високою ємністю і високим пусковим струмом. Мінімальне значення 70 Ah.

Якщо в автомашині є потужна батарея, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при істотних перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання залишалося в робочому стані. Перш, ніж придбати батарею на Chana в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, важливо звернути увагу на:

Прийміть до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Chana Eado підходять. Тому, перш ніж купити його, вкрай важливо дотримуватися порад виробника.

Підбір акумулятора на Chana Eado

Щоб придбати акумулятор для свого автомобіля, і він стовідсотково відповідав транспортному засобу, враховуйте:

Найкращими батареями на Chana, залишаються Rombat (Румунія) і Yuasa (Японія). Вони відрізняються довгим терміном експлуатації і надійністю, такі акумулятори відносять до серії преміальних. Крім того, вони якісно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

Середній ціновий діапазон також надає багатий вибір батарей. До них відноситься продукція А-Мега, український Форс, Vesna і турецький Mutlu. Це АКБ, які мають краще поєднання ціни і якості. Польські акумулятори Champion також сюди можна віднести.

Недорогими варіантами акумуляторів є білоруські Zubr, а також українські AGM, Веста і багато інших. Вони надають можливість істотно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь