Акумулятори для Chana-CX70

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного автомобіля Chana CX70 акумулятори повинні підбиратися індивідуально. А у зв'язку з тим, що на автомобілях Chana CX70 присутня безліч електричного обладнання, то виробник радить підбирати АКБ для Chana CX70, що володіють значною ємністю і істотним пусковим струмом. Мінімальне значення 70 Ah.

Якщо в автомашині є потужна АКБ, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при істотних перепадах температури. Також важливо, щоб потужність батареї залишалася в необхідних межах, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед покупкою АКБ на Chana в Києві, Харкові або іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не кожен автомобільний акумулятор для Chana CX70 є придатним. Тому, необхідно пам'ятати поради виробника перед купівлею.

Нюанси підбору акумулятора на Chana CX70

Для того, щоб придбати абсолютно відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, прийміть до уваги:

Одними з кращих батарей на Chana, вважаються Юаса (Японія) і Варта (Німеччина). Вони відомі високою надійністю і тривалим терміном експлуатації, дані АКБ належать до преміальних. Ці АКБ результативно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий діапазон також має істотний вибір автомобільних АКБ. Сюди можна віднести виробників Vesna, український Forse, A-Mega і турецький Mutlu. Це акумулятори з оптимальним поєднанням ціни і якості. До них ще відносять польські АКБ Champion та інші.

Бюджетними варіантами акумуляторів вважаються Веста, Kinetic (Україна), а також Zubr - білоруського виробництва та багато інших. Зупиняючись на них, можна відмінно заощадити, отримавши продукт нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь