Акумулятори для Chana-CX20

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної автомашини Chana CX20 АКБ повинні вибиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для Chana CX20 потрібно з урахуванням важливих особливостей. АКБ повинні мати велику ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на автомобілях такої марки є багато електроприладів. Повинно бути не менше 70 Аг.

Тому що експерти давно довели, що в тому разі, якщо в транспортному засобі встановлений потужний акумулятор, це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при великих перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електричне обладнання залишилося справним. Перш ніж купити АКБ на Chana в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, важливо звернути увагу на:

Слід врахувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chana CX20 є придатним. Тому, перш ніж його купити, конче потрібно виконувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на Chana CX20

Для того, щоб купити абсолютно відповідний до вашого автомобіля акумулятор, враховуйте:

Одними з найбільш якісних акумуляторів на Chana, вважаються румунський Rombat і японський бренд Yuasa. Вони виділяються тривалим терміном експлуатації, а також високою надійністю, такі батареї відносять до преміальних. Ці АКБ ефективно виконують свої функції незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому сегменті представлений також значний вибір акумуляторів. До них належить продукція виробництва А-Мега, український Forse, Vesna і турецький Мутлу. Це акумулятори, які мають найкраще співвідношення якості і ціни. Польські АКБ G-Pard також до них можна віднести.

До економічних варіантів можна віднести AGM, Вега – виготовленні в Україні, а також Зубр (Білорусь) та інші. Вони надають можливість істотно заощадити, отримавши пристрій прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь