Акумулятори для Chana-Benni

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально, для кожної автомашини Chana Benni. А враховуючи те, що на транспортних засобах Chana Benni є безліч електричного обладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Chana Benni, що володіють належним пусковим струмом і високою ємністю. Рекомендується не менш 60-70 Ah.

Якщо в автомобілі є потужний акумулятор, то це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї незмінна навіть при істотних температурних перепадах. Водночас, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання не зламалося. Перш, ніж придбати батарею на Chana в Києві, Харкові або будь-якому іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Приймайте до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chana Benni підійде. Тому, перед тим, як його купити, вкрай важливо враховувати поради виробника.

Підбір акумулятора на Chana Benni

Для того, щоб купити повністю відповідний до вашого авто акумулятор, важливо враховувати:

Самими якісними АКБ на Chana, вважаються японський бренд Yuasa і німецький бренд Varta. Вони виділяються високою надійністю і тривалим терміном служби, такі акумулятори відносять до серії преміальних. Крім цього, вони ефективно виконують своє призначення при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий сегмент також має багатий вибір автомобільних батарей. Сюди можна віднести продукцію виробництва Форс, словенський бренд Весна, А-Мега і турецький Mutlu. Це батареї, які мають найкраще поєднання вартості та якості. До них можна також віднести польські Champion та інші.

До недорогих варіантів можна віднести Зубр (Білорусь), а також EuroStart, Веста (Україна) та ін. На них можна непогано заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь