Акумулятори для Chana-Alsvin

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної машини Chana Alsvin АКБ повинні вибиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для Chana Alsvin слід з урахуванням важливих аспектів. Акумулятори повинні мати високий пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на автомобілях Chana Alsvin є багато електроприладів. Мінімальне значення 70 Ah.

Адже фахівці давно довели, що якщо в машині є потужний акумулятор, це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при значних перепадах температури. Крім цього, потужність також повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перед придбанням батареї на Chana в Києві, Харкові або будь-якому іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chana Alsvin підходить. Тому, перед придбанням обов'язково потрібно пам'ятати поради виробника.

Підбір акумулятора на Chana Alsvin

Щоб купити АКБ для свого авто, і вона повністю задовольняла транспортному засобу, прийміть до уваги:

Одними з кращих АКБ на Chana, вважаються Юаса (Японія) та Бош (Німеччина). Вони виділяються тривалим терміном служби і надійністю, ці акумулятори відносяться до серії преміальних. До того ж, вони ефективно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

Середній ціновий діапазон також має чималий вибір батарей. Сюди можна віднести пристрої A-Mega, словенський бренд Vesna, Форс і корейський Solite. Це АКБ, які мають краще поєднання якості та вартості. До них відносять також польські батареї G-Pard і багато інших марок.

До бюджетних варіантів відносять Зубр - білоруського виробництва, а також Вега, Веста (Україна) та інші. Вони дозволяють значно заощадити, отримавши акумулятор нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь