Акумулятори для Cadillac-XTS

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного автомобіля Cadillac XTS АКБ повинні підбиратися окремо. Підбирати АКБ для Cadillac XTS потрібно з урахуванням деяких нюансів. Акумулятори повинні мати значну ємність і високий пусковий струм, це пов'язано з тим, що на автомобілях такої марки є багато електроприладів. Повинно бути мінімум 70 ампер годин.

Адже фахівцями давно доведено, що якщо в транспортному засобі встановлена потужна батарея, то це значно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишається незмінною навіть при значних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в допустимих межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед тим, як придбати АКБ на Cadillac в будь-якому місті України, важливо звернути увагу на:

Важливо враховувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для Cadillac XTS підходить. Тому, важливо дотримуватися рекомендацій виробника перед придбанням.

Підбір акумулятора на Cadillac XTS

Для того, щоб придбати АКБ для свого автомобіля, і вона абсолютно задовольняла транспортному засобу, краще брати до уваги:

Одними з найкращих акумуляторів на Кадилак, є Юаса (Японія) та Ромбат (Румунія). Ці батареї належать до преміальних, вони відомі своєю надійністю, а також тривалим терміном експлуатації. Ці АКБ результативно виконують своє призначення не залежно від температури навколишнього середовища.

Середній ціновий діапазон також пропонує багатий вибір автомобільних акумуляторів. До них можна віднести продукцію виробництва Vesna, український бренд A-Mega, Форс і корейський Solite. Це батареї, що мають оптимальне поєднання якості та вартості. До них ще відносять польські батареї G-Pard і багато інших марок.

До економічних варіантів можна віднести українські Kinetic, Westa, а також білоруські Zubr і багато інших. Вони дозволяють істотно заощадити, отримавши продукт нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь