Акумулятори для Cadillac-XLR

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної машини Cadillac XLR акумулятори повинні вибиратися індивідуально. Підбирати АКБ для Cadillac XLR треба з урахуванням деяких аспектів. АКБ повинні мати високу ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на автомобілях Кадилак є велика кількість електричних приладів. Повинно бути не менше 70 Аг.

Адже експерти довели, що якщо в автомашині є потужний акумулятор, то це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при великих перепадах температури. Крім того, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання залишилося в справному стані. Перед придбанням АКБ на Cadillac в Харкові, Києві чи іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Важливо враховувати, що не всі автомобільні акумулятори для Cadillac XLR підходять. Тому, варто виконувати рекомендації виробника перед придбанням.

Особливості підбору акумулятора на Cadillac XLR

Щоб купити повністю відповідну до вашого авто АКБ, прийміть до уваги:

Одними з найкращих акумуляторів на Cadillac, є японський бренд Yuasa та німецький Bosch. Ці АКБ відносяться до числа преміальних, вони виділяються високою надійністю і тривалим терміном служби. Вони результативно виконують своє призначення не залежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому діапазоні є також чималий вибір батарей. Сюди можна віднести продукцію виробництва Vesna, український бренд A-Mega, Forse і турецький Мутлу. Це батареї, що мають краще співвідношення якості і ціни. До них ще можна віднести польські акумулятори G-Pard і багато інших марок.

Економічними варіантами акумуляторів вважаються українські EuroStart, AGM, а також білоруські Zubr та ін., вони дозволяють відмінно заощадити, отримавши пристрій непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь