Акумулятори для Cadillac-STS

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально для кожного автомобіля Cadillac STS. Підбирати АКБ для Cadillac STS потрібно з урахуванням деяких особливостей. АКБ повинні мати значну ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на авто такої моделі є безліч електрообладнання. Рекомендується мінімум 60-70 Аг.

У тому разі, якщо в авто є потужна батарея, то це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при істотних температурних перепадах. До того ж, потужність повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання залишилося справним. Перед придбанням акумулятора на Cadillac в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Cadillac STS підходять. Тому, перед покупкою обов'язково виконувати поради виробника.

Особливості підбору акумулятора на Cadillac STS

Щоб придбати абсолютно відповідну до вашого автомобіля АКБ, слід брати до уваги:

Самими якісними АКБ на Кадилак, залишаються Bosch (Німеччина) і Rombat (Румунія). Такі батареї можна віднести до серії преміальних, вони виділяються високою надійністю і тривалим терміном служби. Водночас, вони якісно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

В середньому ціновому діапазоні є також хороший вибір автомобільних батарей. Сюди можна віднести пристрої Весна, український Forse, А-Мега і турецький Mutlu. Це акумулятори з найкращим поєднанням вартості та якості. Польські батареї G-Pard також сюди належать.

Недорогими варіантами АКБ можна вважати українські ЕвроСтарт, AGM, а також білоруські Zubr та ін., вони дають можливість непогано заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь