Акумулятори для Cadillac-SRX

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини Cadillac SRX акумулятори повинні підбиратися окремо. Підбирати АКБ для Cadillac SRX потрібно з урахуванням деяких аспектів. Акумулятори повинні мати значну ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах цієї марки присутня маса електроприладів. Мінімальне значення 70 Ah.

У тому разі, якщо в автомобілі встановлена потужна батарея, це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишиться незмінною навіть при значних перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання залишилося справним. Перш ніж купити акумулятор на Cadillac в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Слід врахувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для Cadillac SRX підійде. У зв'язку з цим, перш ніж його купити, обов'язково слід дотримуватися рекомендацій виробника.

Підбір акумулятора на Cadillac SRX

Для того, щоб купити акумулятор для своєї автомашини, і він абсолютно задовольняв транспортному засобу, варто брати до уваги:

Найкращими акумуляторами на Cadillac, є Yuasa (Японія) і Varta (Німеччина). Вони виділяються надійністю, а також довгим терміном служби, ці акумулятори відносять до преміальних. До того ж, вони результативно виконують своє призначення незалежно від температурних умов.

Середній ціновий діапазон також має чималий вибір автомобільних АКБ. Сюди можна віднести продукцію виробництва Весна, український Forse, А-Мега і словенський ТАБ. Це АКБ, які мають краще співвідношення якості і ціни. До них відносять також польські Чемпіон та ін.

До недорогих варіантів відносяться білоруські Зубр, а також українські ЕвроСтарт, Kinetic і деякі інші. Вони надають можливість добре заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь