Акумулятори для Cadillac-EscaladeEXT

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Cadillac Escalade EXT повинні вибиратися індивідуально, для кожної окремої машини. А у зв'язку з тим, що на транспортних засобах такої моделі є багато електроприладів, то виробник рекомендує підбирати АКБ для Cadillac Escalade EXT, що мають велику ємність і високий пусковий струм. Повинно бути мінімум 70 Ah.

У тому разі, якщо в автомашині є потужна батарея, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї незмінна навіть при істотних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність залишалася в допустимих межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед придбанням акумулятора на Cadillac в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Слід взяти до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор для Cadillac Escalade EXT підходить. Тому, варто пам'ятати поради виробника перед купівлею.

Нюанси підбору акумулятора на Cadillac Escalade EXT

Щоб придбати акумулятор для своєї автомашини, і він абсолютно відповідав транспортному засобу, враховуйте:

Одними з кращих батарей на Cadillac, залишаються румунський Rombat і японський бренд Yuasa. Вони можуть похвалитися тривалим терміном служби, а також надійністю, ці батареї відносять до числа преміальних. До того ж, вони результативно виконують свої функції не залежно від температури повітря.

В середньому ціновому діапазоні є також чималий вибір акумуляторів. До них належить продукція Forse, український бренд A-Mega, Vesna і турецький Mutlu. Це акумулятори, які мають найкраще поєднання вартості та якості. До них можна також віднести польські батареї Чемпіон та ін.

Бюджетними варіантами акумуляторів є українські EuroStart, Вега, а також білоруські Zubr та інші. Вибираючи їх, можна гарно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь