Акумулятори для Cadillac-Escalade

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально, для кожної автомашини Cadillac Escalade. А враховуючи те, що на транспортних засобах цієї марки є велика кількість електричних приладів, то виробник радить підбирати АКБ для Cadillac Escalade, що володіють належним пусковим струмом і значною ємністю. Рекомендується мінімум 60-70 ампер годин.

Якщо в машині встановлена потужна батарея, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається незмінною навіть при значних температурних перепадах. Крім того, потужність також повинна бути в необхідних межах, щоб електрообладнання залишалося в справному стані. Перед придбанням акумулятора на Cadillac в будь-якому місті України, краще звернути увагу на:

Важливо врахувати, що не кожен автомобільний акумулятор для Cadillac Escalade підійде. Тому, перш ніж придбати його, конче потрібно враховувати рекомендації виробника.

Специфіка підбору акумулятора на Cadillac Escalade

Щоб придбати максимально відповідний до вашого авто акумулятор, враховуйте:

Одними з найкращих батарей на Кадилак, вважаються Rombat (Румунія) та Varta (Німеччина). Вони можуть похвалитися тривалим терміном експлуатації і своєю надійністю, такі батареї належать до серії преміальних. Вони якісно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому сегменті доступний також хороший вибір батарей. До них належить продукція A-Mega, український Forse, Весна і корейський Солайт. Це акумулятори з оптимальним поєднанням якості та вартості. Польські акумулятори Чемпіон також до них належать.

Недорогими варіантами батарей вважаються Kinetic, Веста – виготовленні в Україні, а також Зубр - білоруського виробництва та інші. На них можна гарно заощадити, отримавши при цьому продукт непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь