Акумулятори для Cadillac-DTS

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Cadillac DTS повинні підбиратися індивідуально, для кожної окремої машини. Підбирати АКБ для Cadillac DTS потрібно з урахуванням декількох аспектів. АКБ повинні мати високу ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на авто Cadillac DTS є велика кількість електроприладів. Мінімальне значення 70 ампер годин.

Якщо в авто встановлена потужна АКБ, це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при великих температурних перепадах. До того ж, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання залишалося справним. Перш, ніж придбати акумулятор на Кадилак в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Враховуйте, що не кожен автомобільний акумулятор для Cadillac DTS підійде. Тому, перед придбанням обов'язково потрібно пам'ятати поради виробника.

Специфіка підбору акумулятора на Cadillac DTS

Для того, щоб придбати акумулятор для своєї машини, і він абсолютно задовольняв транспортному засобу, враховуйте:

Самими якісними АКБ на Кадилак, залишаються Бош (Німеччина) і Юаса (Японія). Вони виділяються тривалим терміном експлуатації і високою надійністю, дані АКБ можна віднести до числа преміальних. Крім того, вони результативно виконують свої функції незалежно від температури повітря.

Середній ціновий сегмент також має багатий вибір акумуляторів. Сюди відноситься продукція А-Мега, словенський бренд Весна, Форс і корейський Solite. Це АКБ з найкращим поєднанням вартості та якості. До них ще відносять польські акумулятори G-Pard та інші.

До економічних варіантів можна віднести Kinetic, Веста (Україна), а також Zubr (Білорусь) і багато інших. Вони дозволяють добре заощадити, при цьому отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь